Vítejte v kurzu

Dopaminová fetka

Znáte to – cítíte náhlé nadšení a inspiraci, která se objevila po nějakém skvělém nápadu či motivačním videu. Brzo jsou však tyto pocity pryč. Jen málo lidem se nakonec povede v daných předsevzetích pokračovat a udržovat je při životě.
Současný status
Nezapsáno
Cena
Zavřeno
Získej přístup
This kurz is currently closed  45 minut

Nadšení a motivace pomalu odpadne a vám se najednou nechce, nemáte vůli, disciplína tatam. Daná aktivita se vám zdá hrozně těžká na vykonání, tělo se jí brání. Komfort v danou chvíli převládne a my spadneme zpátky do zajetých kolejí. Jak z toho začarovaného kruhu ven? To zjistíte v našem kurzu.

Určitě jste si již někdy říkali, že kdybyste se dokázali namotivovat a konečně dokončit ten jeden jediný úkol, který by vás jistě posunul v životě dále, konečně byste tak získali nové rozhledy, vyřešilo by to vaši nechuť a určitě byste se celkově cítili lépe. Ale jak se zdá, nějak se vám nedaří začít.

Místo toho, abyste ráno vstali odpočatí, a vydali se vstříc svým vytouženým cílům, které vedou přes onu povinnost, skončíte nejdříve u kontrolování emailu, sledování novinek na Facebooků, nebo v nejhorším případě nekonečným sledováním dalších a dalších videí na Youtube. Zanedlouho vám váš původní úkol připadá méně a méně atraktivní, a nějak se nedaří začít. Namlouváte si, že si dáte další kávu a hned se na to vrhnete. Ale onen začátek nějak ne a ne přijít. Jakási mentální bariéra vám brání ve vašem osobním růstu. Už jste se takto někdy cítili? Možná ani neutušíte, že za vším stojí látka nazývaná Dopamin.

Co Vás v kurzu čeká?

45 minut studia
15 utříbených částí
úvodní dotazník
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

⚠️ Learnify se stane AI Supported Platform, tedy platformou podporovanou umělou inteligencí. To, co vidíš, jsou první střípky. Proto omluv možné nesplněné očekávání...