Vítejte v kurzu

Organizujte si čas: Timeboxing & Timeblocking

Poměrně jednouchým principem, díky kterému si můžete dobře zorganizovat svůj čas a nemuset si osvojovat nějaké náročné organizační systémy je Timeboxing nebo také Timeblocking. Obě techniky stojí na principu naplánování si a zablokování si přesného času na konkrétní aktivitu. Máte tedy přesně naplánován a vyhrazen čas na danou aktivitu a tu vykonáte.
Současný status
Nezapsáno
Cena
Zavřeno
Získej přístup
Koupit předplatné  2,5 hodiny

I vy máte pocit, že vám čas zbytečně protéká mezi prsty? Například tím, že máte ve svém diáři spoustu úkolů, které zbytečně tříští vaši pozornost. A poté nestíháte, co byste chtěli. Tak přesně s tímto problémem vám pomůže Timeboxing. Jedná se totiž o techniku, která vám dopomůže k lepší organizaci času a tím tedy i optimalizaci osobního a pracovního života! S pomocí našeho kurzu pochopíte, čím se Timeboxing teoreticky a prakticky zabývá. Seznámíte se se základními principy, zjistíte jeho hlavní výhody a také se naučíte tuto metodu prakticky a efektivně využít.

Obsah

Rozbalit vše

Co Vás v kurzu čeká?

145 minut studia
22 utříbených částí
úvodní dotazník
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály
certifikát absolventa

Co na to ostatní?

už studovalo 3412 lidí
a hodnotili x/10
⚠️ Learnify se stane AI Supported Platform, tedy platformou podporovanou umělou inteligencí. To, co vidíš, jsou první střípky. Proto omluv možné nesplněné očekávání...