Vítejte ve vzdělávacím programu

Akutní krize? Pomozte si rychle!

Duševní zdraví je jednou nejdůležitějších a velmi často opomíjených faktorů našeho obecného zdraví. Často si ani neuvědomujeme, jak moc záleží na psychické a duševní pohodě. Také věci řešíme až když je pozdě. Pojďme si ukázat, jak se vyvarovat stresovým situacím a případně jak je jednoduše a s nadhledem zvládat.
Současný status
Nezapsáno
Cena
480
Získej přístup
nebo

Bohužel, duševní zdraví je často opomíjeno nebo podceňováno. Mnoho lidí si neuvědomuje, jak moc ovlivňuje jejich kvalitu života a jak může být narušeno různými faktory, jako je stres, trauma, izolace nebo nedostatek podpory či přehnané pracovní zatížení. Tyto faktory mohou vést k psychickým potížím, jako jsou úzkost, deprese nebo syndrom vyhoření.

Naštěstí existují způsoby, jak si udržet nebo zlepšit duševní zdraví a prevenci psychických poruch. Jednou z nich je mentální očista – proces zbavování se negativních myšlenek a emocí a posilování pozitivních aspektů naší osobnosti. Kurz je určen pro každého, kdo chce pečovat o své duševní zdravı́ a naučit se efektivně řešit stresové situace. Kurz je veden prakticky a interaktivně s možnostmi cvičení jednotlivých technik rovnou v rámci studia tohoto vzdělávacího programu.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

380 minut studia
5 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

1.

Dechové techniky okamžité pomoci

Díky tomuto kurzu se naučíte a osvojíte dechové principy technik okamžité pomoci a s pomocí konkrétních technik v našem kurzu můžete trénovat zvýšení vaší odolnosti pro budoucí stresové situace. Kdy se dokážete poměrně rychle uklidnit za pomoci zde naučené dechové techniky.
75 minut
13 částí
nebo předplatné
2.

Nedechové techniky okamžité pomoci

Kromě dechových technik okamžité pomoci, existují techniky či metody, které nejsou stavěny na dechových cvičeních, ale například na principu uvolňování a pomyslného procházení částí těla. Dále na vizualizaci či akceptování anebo popisování současné situace s využíváním všech svých smyslů.
75 minut
24 částí
nebo předplatné
3.

Preventivní techniky okamžité pomoci

Tyto techniky vám pomohou zlepšit vaši odolnost či jinak řečeno resilienci vůči stresovým situacím, které vám narušují klid a dobrou náladu. Z toho důvodu je dobré umět či znát způsoby, díky kterým se můžete vrátit zpátky do své pohody.
75 minut
14 částí
nebo předplatné
4.

Základy Mindfulness

Nejčastější relaxační metoda, díky které budete v psychické pohodě a podpoříte svou koncentraci i psychiku. V kurzu Vám některé techniky představíme v lidské a jednoduché formě, abyste si je mohli ihned vyzkoušet a předat dál.
75 minut
10 částí
nebo předplatné
5.

Syndrom vyhoření

Od rána do večera repetetivní činnosti, stereotipy, věci nás nebaví a tak dále. Trpíte tím stejným? Tak to máte zaděláno na pořádný průšvih. Syndrom vyhoření totiž není žádná sranda a potká téměř každého. Co to je a jak s ním účinně bojovat?
80 minut
16 částí
nebo předplatné
Načíst další