Vítejte ve vzdělávacím programu

GTD – Získejte aplikovatelné základy techniky GTD

GTD je zkratka metody Getting Things Done. Tato metoda je zaměřena na osobní produktivitu, kdy díky přehledným a jednoduchým pravidlům získáte více času, sebedůvěry a klidu v rámci každodenních úkonů, týkajících se nejenom práce.
Současný status
Nezapsáno
Cena
390
Získej přístup
nebo

Každý z Vás jistě zažil onen stav, kdy se toho na Vás zleva a zprava hrne tolik, že ve výsledku neděláte nic, než jen zoufale koukáte a voláte o pomoc. Právě přesně z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili přehledný a jednoduchý vzdělávací program, který Vám pomůže rozhoupat se a začít věci řešit jednoduše a jednou pro vždy.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

110 minut studia
2 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

1.

GTD – Jak zatočit s prokrastinací

GTD neboli Getting Thing Done je celosvětově známou technikou organizace práce a času proslavenou Davidem Allenem. Technika GTD vám dá přesné informace a provede vás procesem nastavení si svého produktivního systému. Díky němu budete mít jedinečný a funkční systém správy svého času a práce. Vzhledem k tomu, že technika je natolik komplexní je rozdělena do dvou kurzu. Tento kurz předkládá teoretické základy a na něj navazuje GTD v praxi pro praktické aplikování zde získaných poznatků.
70 minut
14 částí
nebo předplatné
2.

GTD v praxi

Tento kurz GTD v praxi je navazujícím kurzem na GTD – Jak zatočit s prokrastinací, kde získáte nutné teoretické poznatky této metody. Prakticky si vyzkoušíte nabyté znalosti a vytvoříte si na základě toho svůj vlastní produktivní systém. Například se naučíte, jak si vhodně rozdělit své úkoly do jednotlivých kategorií, a to dle naléhavosti a časové náročnosti. Co udělat a jak zpracovat jakýmkoliv úkol, povinnost či aktivitu, když k vám přijde do vašeho programu. Tak abyste dle překladu metody měli vše hotovo.
45 minut
7 částí
nebo předplatné
Načíst další