Vítejte ve vzdělávacím programu

Mozek v kondici

I mozek potřebuje péči, nicméně péče o něj je běžně opomínána, neboť se zaměřujeme většinou pouze na tělo. Jelikož je mozek naší řídící jednotnou potřebujeme, aby správně fungoval, co nejlépe a nejdéle je to možné. Zlepšete si či posilněte svoji činnost mozku.
Současný status
Nezapsáno
Cena
480
Získej přístup
nebo

Tento program je zaměřený na posílení činnosti vašeho mozku k jeho optimální funkci. Zaměřuje se na zlepšení nejenom paměti, pozornosti, soustředění a myšlení. Ale celkové funkčnosti nejenom mozku, ale i těla a jeho veškerých procesů, neboť jsou provázány. Pro kvalitní a plnohodnotný život je nezbytné mít jak funkční tělo, tak i mozek. Starejte se tak o oboje, neboť se často zapomíná i na péči o mozek.

Postupně si projdeme kurzu na různé oblasti, přes základní principy mozku v kondici, tak i Energy management, Cirkadiánní rytmus, vliv dopaminu na mozek. Jak správně budovat pozitivní návyky a program ukončíme kurzem na Výživu a superpotraviny.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

510 minut studia
7 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

1.

Principy mozku v kondici

Chcete mít mozek v lepší kondici? Funkčnost i prevence onemocnění našeho primárního orgánu je velmi důležitá. V kurzu Vám přiblížíme, co musíte vědět.
75 minut
15 částí
nebo předplatné
2.

Mozek v kondici v praxi

Absolvujte 12-ti týdenní praktickou aplikaci dovedností z úvodního kurzu Principy mozku v kondici. V rámci týdnů si tak vyzkoušíte teoretické poznatky pro lepší kognitivní funkce.
40 minut
12 částí
nebo předplatné
3.

Energy Management — Naučte se nakládat se svojí energií

Máte problémy s únavou, nízkou produktivitou nebo třeba rovnou nechutí k práci? V našem kurzu se dozvíte, jak hospodaření s energií uchopit a jaké činnosti nám pomáhají naši ztracenou energii získávat zpátky.
60 minut
12 částí
nebo předplatné
4.

Cirkadiánní rytmus

Dejte si život do pořádku. I zdánlivé drobnosti mají obrovský vliv na vaši náladu, energii i produktivitu. I naši předkové možná nic netušíc aplikovali některé ze zásad na podporu správného fungování lidského těla v rámci cirkadiánního rytmu.
140 minut
27 částí
nebo předplatné
5.

Dopaminová fetka

Znáte to – cítíte náhlé nadšení a inspiraci, která se objevila po nějakém skvělém nápadu či motivačním videu. Brzo jsou však tyto pocity pryč. Jen málo lidem se nakonec povede v daných předsevzetích pokračovat a udržovat je při životě.
45 minut
15 částí
nebo předplatné
6.

Pozornost a Soustředění

Pohyb je nedílnou součástí našich životů. Bez pohybu bychom se nikdy nedostali tam kde jsme. A to doslova. Fyzická kondice v sobě nezahrnuje jenom kolik schodů zvládnu vyjít bez zadýchání, ale také jak být zdraví a fit. Pravidelná pohybová aktivita má nespočet prokazatelných benefitů pro udržení a často i zlepšení našeho zdraví, podpoří naše kognitivní funkce, budeme méně unavení, zlepší se nám paměť a pozornost.
40 minut
0 částí
nebo předplatné
7.

Komplexní výživa a superpotraviny

Superpotraviny jsou nedílnou součástí našeho jídelníčku aniž bychom o tom věděli. Celou problematiku Vám v kurzu rádi přiblížíme.
35 minut
9 částí
nebo předplatné
Načíst další