Vítejte ve vzdělávacím programu

Návyky a zlozvyky

Zbavte se zlozvyků jednou provždy. Naučte se, eliminovat vaše špatné návyky. A zároveň si osvojte schopnost budování pozitivních návyků, které vám pomohou dosáhnout vašich životních cílů.
Současný status
Nezapsáno
Cena
480
Získej přístup
nebo

Návyky mají nezanedbatelný vliv na naše životy, ty nám mohou pomoci dosahovat našich cílů a plánů. Přispívat k celkové životní spokojenosti a zlepšovat zdraví. Naopak zlozvyky brání našemu rozvoji a snižují naši kvalitu života. Z toho důvodu je vhodná redukce těchto negativních návyků a naopak snaha o posilování pozitivních návyků.

V tomto programu si posvítíme na zlozvyky, které jsou jednak často velkými časožrouty, ale bohužel i aktivitami, které vyplavují velké množství dopaminu, na které vzniká závislost. Kvůli tomu se z nás stávají dopaminové fetky. Proto se též zaměříme, jak teoreticky, tak i prakticky na posilování a budování pozitivních návyků. Toto budování podpoříme zapojením vlastní motivace, abych nám to šlo lépe.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

300 minut studia
6 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

1.

Budování pozitivních návyků - teorie

Chcete si vybudovat skálopevný návyk? Tak jste na správném místě, neboť tento více teoreticky zaměřený kurz vám pomůže k vybudování pozitivních návyků. A na něj navazuje praktický kurz, kde si konkrétně naučené principy vyzkoušíte.
45 minut
11 částí
nebo předplatné
2.

Budování pozitivních návyků - praxe

Tento kurz je prakticky navazujícím kurzem na Budování pozitivních návyků - teorie. Těšit se můžete na aplikaci nabytých poznatků budování pozitivních návyků včetně praktického návodu, jak si postupně vybudovat pozitivní návyky.
35 minut
19 částí
nebo předplatné
3.

Časožrouti aneb Neplýtvejte svým časem

Neplýtvejte svým časem. Internet, prokrastinace, perfekcionismus, e-maily, vyrušování - to jsou vše rušivé elementy, které Vám zabírají čas. Naučte se je identifikovat a stanovte si hranici. Hranici pro časožrouty i pro své okolí.
95 minut
15 částí
nebo předplatné
4.

Dopaminová fetka

Znáte to – cítíte náhlé nadšení a inspiraci, která se objevila po nějakém skvělém nápadu či motivačním videu. Brzo jsou však tyto pocity pryč. Jen málo lidem se nakonec povede v daných předsevzetích pokračovat a udržovat je při životě.
45 minut
15 částí
nebo předplatné
5.

Jak se zbavit zlozvyků

Chcete se zbavit nějakého špatného návyku? Naučíme vás, jak se poměrně jednoduše zbavit jakéhokoliv zlozvyku. Klíčové principy odbourávání zlozvyků jdou aplikovat na širokou škálu aktivit. Tento kurz je volným pokračováním na kurzy Budování pozitivních návyků teorie i praxe, kde se opačně zaměřují na budování chtěných návyků.
35 minut
10 částí
nebo předplatné
6.

Jak vyzrát nad svojí motivací

Začít je to nejhorší, ale vydržet v tom je ještě horší. Jak sám sebe motivovat? To je pro spoustu lidí největší záhada vesmíru. Zjistit, co na nás platí bez pomoci druhých se zdá takřka nemožné. A přesto si můžete sami vytrhnout trhn z paty.
45 minut
12 částí
nebo předplatné
Načíst další