Vítejte ve vzdělávacím programu

Úvod do Time Managementu

Stíhat všechnu svou práci, povinnosti a najít si i čas na volnočasovou aktivitu, může být v dnešní uspěchané době náročné. Z toho důvodu je vhodné umět si dobře organizovat svůj čas.
Současný status
Nezapsáno
Cena
480
Získej přístup
nebo

Podívejme se zde na zoubek různým technikám práce s časem, neboli Time Managementu, které Vám pomohou lépe organizovat váš běžný ať už pracovní, nebo i soukromý den.

Cílem kurzu je naučit Vás techniky, které pomohou snížit Vaše časové vypětí a pomůžou Vám naplánovat veškeré aktivity i včetně těch volnočasových, na kterých jste dřív nemuseli mít tolik času. Také identifikují slabá místa kvůli, kterým ztrácíte čas. Tyto kurzy se zaměřují a využívají různé postupy a nástroje, jak si lépe spravovat či řídit život.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

310 minut studia
3 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

3.

Časožrouti aneb Neplýtvejte svým časem

Neplýtvejte svým časem. Internet, prokrastinace, perfekcionismus, e-maily, vyrušování - to jsou vše rušivé elementy, které Vám zabírají čas. Naučte se je identifikovat a stanovte si hranici. Hranici pro časožrouty i pro své okolí.
95 minut
15 částí
nebo předplatné
1.

Základy organizace práce a času

Zorganizujte si svůj čas i práci jako profík. Tento výchozí kurz vás naučí základy při organizování vašeho času a zároveň vám otevře dveře k dalším i pokročilejším Time-managementovým technikám, které zde na platformě také máme.
70 minut
9 částí
nebo předplatné
2.
3412

Organizujte si čas: Timeboxing & Timeblocking

Poměrně jednouchým principem, díky kterému si můžete dobře zorganizovat svůj čas a nemuset si osvojovat nějaké náročné organizační systémy je Timeboxing nebo také Timeblocking. Obě techniky stojí na principu naplánování si a zablokování si přesného času na konkrétní aktivitu. Máte tedy přesně naplánován a vyhrazen čas na danou aktivitu a tu vykonáte.
145 minut
22 částí
nebo předplatné
Načíst další