Vítejte ve vzdělávacím programu

Staň se pánem svého času

Získejte přehled i praktické zkušenosti z nejznámějších Time management technik pro běžný i pracovní život. Tento vzdělávací program je vhodný pro ty z vás, kdo se chcete stát odborníkem na organizaci práci a času, nebo získat širší přehled pro nalezení svého ideálního "frameworku".
Současný status
Nezapsáno
Cena
549
Získej přístup
nebo

Co vás v tomto ultimátním programu vůbec čeká? Proč je tak rozsáhlý a proč říkáme ultimátní? Protože ideálním cílem každého z nás je nalézt jedinečnou kombinaci technik a pravidel, které nám sedí jako na míru ušité. Celá problematika mikro managementu a organizace svého času je totiž primárně o tom, že každý je trochu jiný a každý proto potřebuje trochu jiné kombinace různých technik, nic není dogma.

Projdeme si zde různorodé techniky organizace práce času, které vám ulehčí každodenní plánování vašeho času, jak pracovního, tak i osobního a organizování částí dne a různých úkolů tak, abyste dosáhli lepší rovnovány pracovního a osobního světa. Naučíte se, jak teoreticky i prakticky zorganizovat čas, aby vás nic nepřekvapilo a měli jste dostatek času na vámi chtěné aktivity a zároveň stihli svou běžnou práci rychleji a efektivněji.

Tento komplexní vzdělávací program obsahuje veškeré námi zpracované a odzkoušené Time-Management techniky.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

505 minut studia
7 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

1.

GTD – Jak zatočit s prokrastinací

GTD neboli Getting Thing Done je celosvětově známou technikou organizace práce a času proslavenou Davidem Allenem. Technika GTD vám dá přesné informace a provede vás procesem nastavení si svého produktivního systému. Díky němu budete mít jedinečný a funkční systém správy svého času a práce. Vzhledem k tomu, že technika je natolik komplexní je rozdělena do dvou kurzu. Tento kurz předkládá teoretické základy a na něj navazuje GTD v praxi pro praktické aplikování zde získaných poznatků.
70 minut
14 částí
nebo předplatné
2.

Pomodoro

Cítíte se roztěkaní, nemůžete se plně soustředit na pracovní, ani osobní věci? Máte pocit, že nic nestíháte? V tomto případě vám může pomoci světoznámá technika Pomodoro, s níž vás seznámíme!
80 minut
13 částí
nebo předplatné
3.

Paretovo pravidlo

Zaměřte svůj čas i úsilí správným směrem a vytěžte ze všeho maximum. 80/20, zlaté pravidlo aplikovatelné téměř na cokoliv. Vám představíme v tomto krátkém kurzu. Krátkém proto, protože delší je zbytečné, i tento kurz vznikal v duchu 80/20.
45 minut
11 částí
nebo předplatné
4.

GTD v praxi

Tento kurz GTD v praxi je navazujícím kurzem na GTD – Jak zatočit s prokrastinací, kde získáte nutné teoretické poznatky této metody. Prakticky si vyzkoušíte nabyté znalosti a vytvoříte si na základě toho svůj vlastní produktivní systém. Například se naučíte, jak si vhodně rozdělit své úkoly do jednotlivých kategorií, a to dle naléhavosti a časové náročnosti. Co udělat a jak zpracovat jakýmkoliv úkol, povinnost či aktivitu, když k vám přijde do vašeho programu. Tak abyste dle překladu metody měli vše hotovo.
45 minut
7 částí
nebo předplatné
5.

Časožrouti aneb Neplýtvejte svým časem

Neplýtvejte svým časem. Internet, prokrastinace, perfekcionismus, e-maily, vyrušování - to jsou vše rušivé elementy, které Vám zabírají čas. Naučte se je identifikovat a stanovte si hranici. Hranici pro časožrouty i pro své okolí.
95 minut
15 částí
nebo předplatné
6.

Základy organizace práce a času

Zorganizujte si svůj čas i práci jako profík. Tento výchozí kurz vás naučí základy při organizování vašeho času a zároveň vám otevře dveře k dalším i pokročilejším Time-managementovým technikám, které zde na platformě také máme.
70 minut
9 částí
nebo předplatné
7.
3412

Organizujte si čas: Timeboxing & Timeblocking

Poměrně jednouchým principem, díky kterému si můžete dobře zorganizovat svůj čas a nemuset si osvojovat nějaké náročné organizační systémy je Timeboxing nebo také Timeblocking. Obě techniky stojí na principu naplánování si a zablokování si přesného času na konkrétní aktivitu. Máte tedy přesně naplánován a vyhrazen čas na danou aktivitu a tu vykonáte.
145 minut
22 částí
nebo předplatné
Načíst další