Vítejte ve vzdělávacím programu

Wellbeing

Zlepšete celkovou spokojenost a duševní pohodu i pracovní a rodinný balanc. V rámci vzdělávacího programu si projdeme několik kurzů, které pomohou s Vaším wellbeingem.
Současný status
Nezapsáno
Cena
480
Získej přístup
nebo

Wellbeing je podle Světové zdravotnické organizace (WHO) celkové duševní rozpoložení, ve kterém si člověk uvědomuje vlastní potenciál, zvládá běžné problémy ve svém životě a je schopen tvořivě a produktivně pracovat, tak jako svým počínáním přispívat prosperitě ve své komunitě.

V tomto programu se nachází hned několik kurzů, které vám pomohou s vaším Wellbeingem, do kterého spadá vaše celková spokojenost, pocit osobní i duševní pohody, váš pracovní a rodinný balanc, váš zdravotní stav a spousta dalších pro vás důležitých věcí. Celkově jde o váš blahobyt i prosperitu napojenou na vaši dobrou kvalitu života. V rámci programu si postupně projdeme oblasti zaměřující se na zlepšení vašeho wellbeingu.

Vzdělávací program Kurzy

Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků
Průběh kurzu
0% Dokončeno
0/0 kroků

Co Vás čeká?

155 minut studia
6 ucelených kurzů
teoretické testy s nápovědou
doplňující materiály

Co na to ostatní?

už absolvovalo několik lidí
a hodnotili výborně

Online kurzy

1.

Syndrom vyhoření

Od rána do večera repetetivní činnosti, stereotipy, věci nás nebaví a tak dále. Trpíte tím stejným? Tak to máte zaděláno na pořádný průšvih. Syndrom vyhoření totiž není žádná sranda a potká téměř každého. Co to je a jak s ním účinně bojovat?
80 minut
16 částí
nebo předplatné
2.

Energy Management — Naučte se nakládat se svojí energií

Máte problémy s únavou, nízkou produktivitou nebo třeba rovnou nechutí k práci? V našem kurzu se dozvíte, jak hospodaření s energií uchopit a jaké činnosti nám pomáhají naši ztracenou energii získávat zpátky.
60 minut
12 částí
nebo předplatné
3.

Úvod k technikám okamžité pomoci

Máte špatný den, necítíte se dobře? Někdo Vás vytočil? Nevzdávejte to, ukážeme Vám, jak si rychle a účinně pomoci ať jste kdekoli.
75 minut
13 částí
nebo předplatné
4.

Cirkadiánní rytmus

Dejte si život do pořádku. I zdánlivé drobnosti mají obrovský vliv na vaši náladu, energii i produktivitu. I naši předkové možná nic netušíc aplikovali některé ze zásad na podporu správného fungování lidského těla v rámci cirkadiánního rytmu.
140 minut
27 částí
nebo předplatné
5.

Základy Mindfulness

Nejčastější relaxační metoda, díky které budete v psychické pohodě a podpoříte svou koncentraci i psychiku. V kurzu Vám některé techniky představíme v lidské a jednoduché formě, abyste si je mohli ihned vyzkoušet a předat dál.
75 minut
10 částí
nebo předplatné
6.

Fyzická kondice

Pohyb je nedílnou součástí našich životů. Bez pohybu bychom se nikdy nedostali tam kde jsme. A to doslova. Fyzická kondice v sobě nezahrnuje jenom kolik schodů zvládnu vyjít bez zadýchání, ale také jak být zdraví a fit. Pravidelná pohybová aktivita má nespočet prokazatelných benefitů pro udržení a často i zlepšení našeho zdraví, podpoří naše kognitivní funkce, budeme méně unavení, zlepší se nám paměť a pozornost.
40 minut
0 částí
nebo předplatné
Načíst další