Naše služby

Naše služby může využít opravdu každý. Rozvoj digitálních kompetencí nabízíme pro jednotlivce, firmy i školy. Podívejte se na celou naší nabídku a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Pro jednotlivce

Narazili jste na nás a máte chuť se vzdělávat? To rádi slyšíme, naše kurzy totiž nabízíme i jednotlivcům v rámci předplatného. A pokud máte zájem o naši jinou službu, neváhejte nám napsat.

Pro firmy

Jste firma, která potřebuje zaškolit své zaměstnance ve využívání konkrétních digitálních technologií v práci? Tak to nám určitě napište.

Pro školy

Školy jsou v oblasti digitální transformace mnohdy opomíjenou institucí. I jim nabízíme specifické kurzy a školení pro co nejsnazší práci s digitálními technologiemi ve výuce.

Vzdělávací platforma

Máme pro vás zcela vlastní vzdělávací platformu, s jejíž pomocí se můžete vzdělávat a rozvíjet své digitální kompetence.

Konzultace
k produktivitě

Jestliže nepotřebujete žádné naše praktické služby, stačí se pouze zeptat. Nabízíme konzultační hodiny, které vám pomohou práci s digitálními technologiemi zefektivnit.

Optimalizace procesů

Máte pocit, že jen pouhé vyměňování e-mailů vás v práci stojí šílené množství času? Pomůžeme ve vaší instituce optimalizovat veškeré procesy, které se týkají využívání digitálních technologií.

Implementace nástrojů

Jste firma či škola a potřebujete do své instituce zavést nové a nejvhodnější digitální nástroje? Nabízíme vám pomocnou ruku. 

Školení na míru

Chybí vám konkrétní dovednost nebo byste se chtěli naučit pracovat se specifickým nástrojem? Zajistíme vám profesionální školení.

Vlastní kurzy

Potřebujete pro své zaměstnance vytvořit specifické kurzy? Rádi vám s tím pomůžeme, kromě našich vlastních kurzů jsme schopni pro zpracovat i ty vaše. Ať už podle vašeho zadání či takříkajíc od podlahy.

KONKRÉTNĚ

Co nabízíme

Kompletní digitalizace

Naučíme Vás, jak používat nástroje a služby efektivně a jednoduše. Tím ušetříme čas i peníze.

Licencování
Microsoft 365

Poskytujeme poradenství i licencování nástrojů a služeb Microsoft 365 včetně následné podpory.

NĚCO O NAŠICH SLUŽBÁCH

U nás si opravdu vybere každý

Kurzy pro firmy​

Myslíme si, že cesta k vyšší pracovní produktivitě a schopnosti vede přes vzdělání. Zvláště v kontextu digitálních dovedností, které dnes na trhu dominují.

Kurzy pro školy​

Snažíme se ukázat, že učit ty, kteří učí, má smysl. Zvlášť když jsou to právě kompetentní učitelé, kteří se správným vzděláním mohou výuku značně ovlivnit.

Školení a konzultace​

Je nám jasné, že online vzdělávání prostřednictvím kurzů není všechno. Rádi tedy nabízíme konzultace a školení, které odpovídají na konkrétní problémy.

Premium online podpora

Nabízíme i speciální tarif, který v sobě zahrnuje opravdu rozmanitý servis naší
profesionální podpory související s digitálními technologiemi.

⚠️ Learnify se stane AI Supported Platform, tedy platformou podporovanou umělou inteligencí. To, co vidíš, jsou první střípky. Proto omluv možné nesplněné očekávání...