Premium
online podpora

Učíme lidi využívat digitální technologie.
Už nemusíte obtěžovat své známé.
Okamžitá pomoc na dálku, kdykoliv a srozumitelně.

Pomůžeme vám s digitálními technologiemi a jejich využíváním. Nabízíme neomezenou okamžitou pomoc na dálku, můžete nás využívat jak často jen chcete, stačí nám jen napsat. Jak naše pomoc může vypadat se dozvíte dále.

Ušetřete nemalé peníze díky našemu nákupnímu poradenství. Doporučíme vždy to nejvýhodnější, zkrátka to, co bychom si sami koupili. Nemáme a nechceme žádné provize od prodejců, našim doporučením tak můžete věřit.

Jsme neustále k dispozici. Svůj problém nám můžete sdělit kdykoliv, náš chat je k dispozici nonstop. Je však pochopitelné, že občas potřebujeme i spát a proto se vám ozveme vždy co nejdříve to bude možné. Nejpozději však do 12 hodin.

Instalace, aktualizace nebo nastavení? Na dálku pomůžeme nainstalovat nový program nebo zařízení a ukážeme, jak s nimi pracovat. Nastavíme co je potřeba, nebo ukážeme, jak si můžete vše později nastavit sami. V případě, když si ani my sami nebudeme vědět rady, nalezneme společně alternativní řešení, které vám bude vyhovovat.

Máme pro vás zcela vlastní vzdělávací platformu, s jejíž pomocí se můžete vzdělávat a rozvíjet tak své digitální kompetence. Naše nabídka kurzů zahrnuje pět stěžejních kategorií, které se dotýkají digitálních technologií. Můžete ty si vybrat ty, jež vás zajímají nejvíc.

Prémiový tarif s online podporou

Vyberte si, zda chcete platit měsíčně, čtvrtletně nebo ročně. Veškeré naše předplatné lze kdykoliv zrušit.

Měsíčně

249
  • Všechny výhody jako v základu včetně všech kurzů
  • Online pomoc s digitálními technologiemi
  • Nákupní poradenství
  • Neomezená podpora
  • Chat podpory 24/7
  • Cena včetně DPH
  • Bez závazku
⚠️ Learnify se stane AI Supported Platform, tedy platformou podporovanou umělou inteligencí. To, co vidíš, jsou první střípky. Proto omluv možné nesplněné očekávání...