Kdo jsme?

Náš tým se skládá z nadšenců do digitálních technologií. A tato oblast zájmu nás dokonce už nějakou dobu živí. Jsme generace takzvaných digitálních domorodců, tedy lidí, kteří se obrazně řečeno narodili se smartphonem v ruce. Nejen z toho důvodu cítíme potřebu ukázat sílu digitálních technologií i těm, kteří si k nim nenašli cestu.

Co je naším cílem?

Naším posláním je docílit samostatnosti našich klientů v oblasti digitální gramotnosti. Dbáme na to, aby naše služby byly komplexní a využitelné v reálném světě, a to směrem k nezávislosti a soběstačnosti v různorodých oblastí zájmu. Hlavním cílem je tak předat veškeré potřebné dovednosti a schopnosti pro udržení kroku se současným světem.

Co nabízíme?

Nenabízíme vám nic menšího než celou naší vzdělávací platformu. Spolu se všemi kurzy a dalšími službami s nimi spojenými. Naše kurzy reflektují novodobé trendy a vzdělávací přístupy. Podporujeme styl sebeřízeného učení. To znamená, že s pomocí Learnify můžete studovat prakticky kdykoliv, odkudkoliv a tak dlouho, jak zrovna chce či potřebuje. Naše platforma uživatelům nabízí srozumitelné prostředí a možnost volby vlastní vzdělávací cesty, živou lidskou podporu či podpůrné prvky, které je udrží u vzdělávání v rozumné míře.

0 +
Plnohodnotných kurzů s testováním dovedností
0
minut trvá průměrně absolvování jednoho našeho kurzu.
0
To je minimální počet hodin vzdělávacího obsahu pro Vás.
0 +
Pečlivě vytvořených a vyzkoušených vzdělávacích programů

Co je Learnify?

Online vzdělávání pro firmy i jednotlivce.

Vzdělávací portál, který vás připraví na život v 21. století. Věříme totiž, že učení je celoživotní a nikdy nekončící proces, a proto je nutné neustále hledat nové cesty. Learnify nabízí celou řadu vzdělávacích kurzů, které odpovídají novodobým trendům a nárokům uživatelů na jejich vzdělávací potřeby. Řešíme vzdělávání pro jednotlivce, firmy i školy a snažíme se tak o co nejpohodlnější digitální transformaci jedinců či celých institucí.

 • Vzdělávací platforma

  Learnify je moderní a dostupná vzdělávací platforma nabízející online kurzy, vzdělávací programy, testy, certifikáty i eventy a to vše s moderními gamifikačními prvky. Learnify LMS umožňuje firemním zákazníkům využít platformu pro svůj vlastní obsah.

 • Online kurzy

  Studujte online kurzy svým tempem, vyberte si to, co vás opravdu zajímá. Naše online kurzy tvoříme na základě více než 10 leté praxe a díky tomu můžeme pokrýt rozličná témata napříč Softskills a Hardskills a dokonce je vzájemně kombinovat na základě poznatků z několikaleté praxe.

 • Vzdělávací programy

  Absolvujte některý z našich vzdělávacích programů obsahujících online kurzy, eventy a další materiály. Naše vzdělávací programy jsou moderně koncipovány tak, že Vám postupně předávají znalosti a jsou zakončeny finálním testem s certifikátem absolventa.

 • Certifikáty

  Za úspěšné dokončení vzdělávacího programu a závěrečného testu od nás student získá unikátní certifikát absolventa. Naše certifikáty jsou online i ke stažené v PDF. Každý certifikát je opatřen unikátním kódem, díky kterému je možné u nás ověřit jeho pravost.

Patříme k

Learnify není jediným naším projektem. Společně s dalšími službami patříme ke skupině Deitas, jejíž vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.

Implementujeme nové nástroje a licence a poskytujeme podporu. Pomáháme zvyšovat produktivitu, využívat nástroje efektivně a šetřit tak čas i peníze.

Naučte se jednoduše ONLINE vše, co potřebujete. Do školy, do práce, pro sebe. Online vzdělávací platforma pro firmy i jednotlivce. Soft Skill i Hard Skill.

Vytvoříme hrané i animované video na míru vašich potřeb.​ Zajistíme potřebné focení ať už přímo do videa nebo samostatně. Živé přenosy z akcí, konferencí, …

Připravíme pro Vás aplikaci nebo web od začátku do poslední tečky. Od jendoduchého webu až po IoT a informační systémy…
⚠️ Learnify se stane AI Supported Platform, tedy platformou podporovanou umělou inteligencí. To, co vidíš, jsou první střípky. Proto omluv možné nesplněné očekávání...