Kdo jsme?

Náš tým se skládá z nadšenců do digitálních technologií. A tato oblast zájmu nás dokonce už nějakou dobu živí. Jsme generace takzvaných digitálních domorodců, tedy lidí, kteří se obrazně řečeno narodili se smartphonem v ruce. Nejen z toho důvodu cítíme potřebu ukázat sílu digitálních technologií i těm, kteří si k nim nenašli cestu.

Co je naším cílem?

Naším posláním je docílit samostatnosti našich klientů v oblasti digitální gramotnosti. Dbáme na to, aby naše služby byly komplexní a využitelné v reálném světě, a to směrem k nezávislosti a soběstačnosti v různorodých oblastí zájmu. Hlavním cílem je tak předat veškeré potřebné dovednosti a schopnosti pro udržení kroku se současným světem.

Co nabízíme?

Nenabízíme vám nic menšího než celou naší vzdělávací platformu. Spolu se všemi kurzy a dalšími službami s nimi spojenými. Naše kurzy reflektují novodobé trendy a vzdělávací přístupy. Podporujeme styl sebeřízeného učení. To znamená, že s pomocí Learnify můžete studovat prakticky kdykoliv, odkudkoliv a tak dlouho, jak zrovna chce či potřebuje. Naše platforma uživatelům nabízí srozumitelné prostředí a možnost volby vlastní vzdělávací cesty, živou lidskou podporu či podpůrné prvky, které je udrží u vzdělávání v rozumné míře.

Patříme k

Learnify není jediným naším projektem. Společně s dalšími službami patříme ke skupině Deitas, jejíž vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.

Implementace konkrétních postupů a nástrojů do praxe. Digitální transformace firem a škol.

Vzdělávací platforma, kterou využíváme ke zpřístupňování e-learningu v kombinaci s našimi dalšími službami.

Naše digitální agentura zastřešující audiovizuální produkci na míru s individuálním a přátelským přístupem.

Projekt pro vývoj aplikací a vychytávek, které usnadňují život v digitálním světě.