Vzdělávací programy

Vydejte se s námi na dobrodružnou vzdělávací cestu, kterou si sami vyberete. Naše vzdělávací programy se zaměřují na konkrétní tematické celky a v jejich průběhu vám nabídneme online kurzy, praktická cvičení i živé události jako například workshopy či webináře.

Aktuálně připravujeme

podobu vzdělávacích programů.

Náš program, vaše cesta

Vzdělávací programy představují ucelený balíček potřebných složek, které vám umožní prohloubit své znalosti a dovednosti v konkrétních oblastech. Pomáhat vám s tím budou nejen online kurzy, ale rovněž praktické doplňky, mezi něž patří cvičení či online setkání.

I když jsou naše programy navržené jako ucelené balíky, využívat je budete koneckonců vy. Sami si můžete říct, kterým kurzem začnete a zda je absolvujete všechny. Nejdůležitější je nalézt svoji vlastní učící cestu, na jejímž konci leží nejen poznání, ale třeba také certifikát absolventa programu.

Vyberte si...

Certifikát
Duševní zdraví je jednou nejdůležitějších a velmi často opomíjených faktorů našeho obecného zdraví. Často si ani neuvědomujeme, jak moc záleží na psychické a duševní pohodě. Také věci řešíme až když je pozdě. Pojďme si ukázat, jak se vyvarovat stresovým situacím a případně jak je jednoduše a s nadhledem zvládat.
6.3 hodiny
Kurzy: 5
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Certifikát
GTD je zkratka metody Getting Things Done. Tato metoda je zaměřena na osobní produktivitu, kdy díky přehledným a jednoduchým pravidlům získáte více času, sebedůvěry a klidu v rámci každodenních úkonů, týkajících se nejenom práce.
1.8 hodiny
Kurzy: 2
více kroků
390 Kč nebo předplatné
Certifikát
Zbavte se zlozvyků jednou provždy. Naučte se, eliminovat vaše špatné návyky. A zároveň si osvojte schopnost budování pozitivních návyků, které vám pomohou dosáhnout vašich životních cílů.
5 hodiny
Kurzy: 6
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Certifikát
Vylepšete svoji hladinu energie a mějte dostatek energie v průběhu celého dne. Objevte s námi způsob, jak vyzrát nad výkyvy energie a necítit se během dne unavený.
7.2 hodiny
Kurzy: 6
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Certifikát
I mozek potřebuje péči, nicméně péče o něj je běžně opomínána, neboť se zaměřujeme většinou pouze na tělo. Jelikož je mozek naší řídící jednotnou potřebujeme, aby správně fungoval, co nejlépe a nejdéle je to možné. Zlepšete si či posilněte svoji činnost mozku.
8.5 hodiny
Kurzy: 7
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Certifikát
Získejte přehled i praktické zkušenosti z nejznámějších Time management technik pro běžný i pracovní život. Tento vzdělávací program je vhodný pro ty z vás, kdo se chcete stát odborníkem na organizaci práci a času, nebo získat širší přehled pro nalezení svého ideálního "frameworku".
8.4 hodiny
Kurzy: 7
více kroků
549 Kč nebo předplatné
Certifikát
Stíhat všechnu svou práci, povinnosti a najít si i čas na volnočasovou aktivitu, může být v dnešní uspěchané době náročné. Z toho důvodu je vhodné umět si dobře organizovat svůj čas.
5.2 hodiny
Kurzy: 3
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Certifikát
Zlepšete celkovou spokojenost a duševní pohodu i pracovní a rodinný balanc. V rámci vzdělávacího programu si projdeme několik kurzů, které pomohou s Vaším wellbeingem.
2.6 hodiny
Kurzy: 6
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Certifikát
Naučte se bezpečně pohybovat v modern í digitální době. Odhalte taje digitální a kybernetické bezpečnosti a podívejte se spolu s námi na aktuální hrozby internetu.
5.1 hodiny
Kurzy: 7
více kroků
480 Kč nebo předplatné
Načíst další

Jaké další programy připravujeme?

Energy management | Mozek v kondici | E-mailová kultura | Akutní krize? Naučte se self-help | Vyždímejte sami sebe pro boost produktivity | Jak být lepším já ve vlastních aktivitách – Dopaminová motivace | Návyky zlozvyky | NFT a Crypto | Výživa a stres | Staňte se cloudovým mágem v MS365 | Digitální kancelář 21. století- | Power BI srozumitelně a pro každého | Biohacking | Mindfulness